Cooking Class: Everyday Dining For Less!

Feed 4 People for $25 A Meal!

How about a delicious breakfast, lunch and dinner for 4, for $25 - or less, using the incredible 365 Brand and our Great Price products?

The menus are easy and affordable. You’ll get a priced list of the ingredients we use, too!

 

Chris Crawford, Culinary Instructor

Demo and Tasting

Registration required

 

REGISTER NOW!

Date: 
Tuesday, May 21, 2013 - 18:30 to 20:30
Location: 
Whole Foods Market Princeton Culinary Center
Price: 
$45